Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: вул. Межигірська 87 "А" 04080, м. Київ
вул. Межигірська 87 "А" 04080, м. Київ
пн-пт з 9:00 до 18:00

Повернення та обмін

ПОВЕРНЕННЯ (ОБМІН) ТОВАРУ.

 

Згідно зі статтею 9 Закону «Про захист прав споживача», товар належної якості (без дефектів) може бути обміняний або повернений в магазин протягом 14 днів, не рахуючи дня купівлі.

 

Щоб скористатися можливістю обміну чи повернення товару належної якості, будь ласка, переконайтеся що:

 

1. Товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, слідів розтину, немає слідів попадання рідини у виріб або на упаковування;

2. Програмне забезпечення не піддавалося змінам (крім випадків звернення в авторизований сервіс-центр MaxGadget, у такому разі має бути присутня відповідна довідка про виконану роботу).

3. Товарний вид збережений - тобто залишилися всі ярлики, наклейки та інші приналежності товару в незмінному вигляді, товар повністю укомплектований, запакований як при першій покупці.

4. Присутні всі документи на товар (інструкції, гарантійний талон, квитанція або товарний чек, що підтверджують купівлю) збережені всі ярлики та заводське маркування.

 

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації, за виключенням випадків Порушення правил ЕКСПЛУАТАЦІЇ.

 

Де і як можна зробити обмін або повернення товару?


Обміняти або повернути товар можна декількома способами:

1. У фізичному магазині "AIRON" за адресою вул. Межигірська 87 "А" 04080, м. Київ
2. Повернення товару  Новою Поштою за реквізитами, попередньо домовившись з менеджером. Подробиці пересилання уточнюйте за номером телефону вказаними на сайті або ж в додатках Telegram/Viber. Умови обміну або повернення товару вказані вище.