Як завантажити книгу на ваш рідер AirBook

блог AIRON

Електронна книга AirBook Pro 8S підтримує всі можливі формати книг. Але як їх завантажити в сам рідер? Якщо ви теж спантеличені цим питанням – ця стаття врятує ваш час на пошуки рішення в гуглі.

инструкции как скачать электронную книгу, фото

Тонкощі форматів

Перш ніж говорити про скачування книг, розберемося з форматами. Рідери AirBook City Led і AirBook City Base підтримують до 20 різних видів електронних книг, але вам зовсім не обов’язково розбиратися в кожному.

Основними форматами в світі електронної літератури вважаються PDF і EPUB. Перший найчастіше є якісним сканом друкованої версії книги або підручника. Другий – спеціально адаптований документ для перегляду на електронному пристрої.

Переважна більшість інших форматів є конвертованими з PDF або EPUB. Виділяється лише вітчизняний FB2, російський аналог EPUB, і TXT – максимально доступний текстовий формат з мінімальним оформленням вмісту.

 

Крок 1 – завантажуємо файл з книгою

Про те, де і як безкоштовно знайти ваші улюблені книги, підручники, словники ми розповіли в цій статті. Тепер вам потрібно завантажити файл відповідного формату на комп’ютер або відразу на електронну книгу.

Останнє можливо при використанні планшета або смарт-рідера AirBook Pro 8S на операційній системі Android. Якщо ж у вас звичайна електронна книга – доведеться скористатися допомогою ПК або ноутбука.

 

Крок 2 – завантажуємо електронну книгу в пам’ять рідера

У комплекті з вашою AirBook повинен йти спеціальний кабель для підключення електронної книги до комп’ютера. Підключіть рідер і дочекайтеся автоматичної установки всіх необхідних драйверів.

Коли ваш комп’ютер буде готовий до роботи з електронною книгою, перейдіть в папку “Цей комп’ютер AIRBOOK_PRO_8S Внутрішня пам’ять Books” і перемістіть туди попередньо завантажені файли книг.

 

 

Крок 3 – відкриваємо файл на електронній книзі

Залишилася дрібниця – переконатися, що книги доступні для читання. Відкрийте розділ “Книги” на вашій AirBook, внизу повинні з’явитися тільки що завантажені файли.

Натисніть на іконки нових книг, перевірте комфортність читання, розмір шрифту та інше. Якщо ви не задоволені – спробуйте інший формат або поміняйте налаштування під себе. Приємного читання!

 

Щось пішло не так?

Зробили все згідно з інструкцією, але нові книги, документи або підручники не з’явилися на вашому рідері? Спробуйте зробити наступні кроки:

 

1) Переконайтеся в наявності файлів

Зайдіть за допомогою програми “провідник”, або приєднавши рідер знову до комп’ютера, в папку ” AIRBOOK_PRO_8S Внутрішня пам’ять Books”.

Якщо вона порожня або там відсутні нові книги, повторіть Крок 2 і переконайтеся в завершенні процесу копіювання файлів в пам’ять електронної книги. Результатом має бути присутність файлів книг в папці “Books”.

 

2) Перевірте файл книги

Якщо ви скачували файл з ненадійного джерела, проблема може бути саме в ньому. Спробуйте відкрити файл на комп’ютері або на іншій електронній книзі.

Відповідь також може бути в коментарях або відгуках – користувачі могли вже давно виявити проблему і дати посилання на працюючу версію книги.

 

3) Переконайтеся в справності кабелю

Проблема може мати механічний характер – зношений кабель викликає збої в перенесенні файлів на пам’ять пристрою. Перевірте його на справність, наприклад, скопіювавши файл в іншу папку або на інший пристрій.

Якщо все говорить про несправність кабелю – замініть його і повторіть всі стандартні кроки по інструкції.

 

как правильно скачать электронные книги, фото

 

4) Перевірте драйвери комп’ютера

Для коректної передачі файлів на ваш комп’ютер повинні бути встановлені актуальні драйвери. Порівняйте версії драйверів на сайті виробника з тими, що були завантажені на ваш ПК.

Якщо драйвери застаріли – поновіть їх. Якщо нові драйвери не підтримуються вашим комп’ютером – скористайтеся іншим ПК або ноутбуком.

 

5) Зверніться в сервісний центр

Якщо з вашим комп’ютером, кабелем і файлом книги все гаразд, але проблема нікуди не зникає – зверніться в офіційний сервісний центр Airon.

Ми переконаємося в працездатності електронної книги, проведемо тести з передачею файлів на пам’ять пристрою і в результаті надамо вам повне вирішення проблеми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *