Як замінити гору шкільних підручників однією електронною книгою

блог AIRON
Уявіть собі самого звичайного школяра. Невід’ємною частиною образу обов’язково стане великою портфель з підручниками, пеналом, змінкою і перекусом на обід або під час перерви.
 
Вперше про проблему важких шкільних рюкзаків почали говорити ще в США. Велика і неправильно розподілена вага за спиною дитини може привести до проблем хребта і викривлення постави.
 
Австралійська асоціація хіропрактиків прийшла до рішення, що оптимальна вага портфеля не повинен перевищувати 10% від ваги самого школяра. Для 6-річного першокласника це 1,5-2 кг. В реальності ж вага досягає 4 і навіть 5 кг!
 
какая электронная книга лучше для школы, фото

 

Електронна книга замість підручників

 
Заміна десятків підручників всього одним стала головною причиною вчителів і батьків звернути увагу на електронні книги. Вага AirBook Pro 8S не перевищує 200 грам, чим може похвалитися далеко не кожен паперовий підручник.
 
Крім зайвих кілограмів, ви звільняєте додаткове місце в портфелі дитини – можна забути про пом’яті зошити і зім’яту форму для занять фізкультурою.
 
Електронна книга чудово вирішує проблему важких портфелів, але це далеко не єдине, на що вона здатна.
как выбрать электронную книгу для школьника, фото
как выбрать электронную книгу для школьника, фото
как выбрать электронную книгу для школьника, фото

Зір школяра і читання при поганому світлі

 
Один з головних недоліків паперової книги – вона статична. Дрібний шрифт не можна збільшити, незручні відступи між рядків не можна підлаштувати під себе, а комфорт вечірнього читання повністю залежить від освітлення в кімнаті.
 
Все це враховано при створенні електронної книги AirBook Pro 8S. Школяр може підібрати комфортний для себе розмір і формат шрифту, розглядати в деталях ілюстрації та анотації.
 
Увечері дитині більше не доведеться сидіти біля лампи або зовсім відмовлятися від читання – AirBook Pro 8S має вбудовану підсвітку і режим теплого світла, який піклується про зір і не втомлює очі.

 

лучшая электронная книга для школы, фото

 

Економія не тільки на вазі, але і на ціні

 
У школах нерідко зустрічається явище, коли підручників на весь клас або не вистачає, або їх взагалі немає. Нові тиражі не можуть повністю задовольнити попит, а тому батьки змушені або самі купувати літературу, або робити гору ксерокопій і роздруківок.
 
З AirBook Pro 8S можна забути і про ці проблеми. Практично всі актуальні підручники вже існують в електронному вигляді, вам залишається їх знайти, придбати або скачати безкоштовно.
 
Так на сайті E-pidruchnyky представлені всі шкільні підручники для 1-11 класів. Частина книг безкоштовна, але більшість потрібно придбати за 25 грн. Це лише один з десятка інших сайтів, де можна дістати всю необхідну літературу.

 

какую электронную книгу купить ребенку для школы, фото

 

Зацікавленість дитини в навчанні і читанні

 
Шкільні психологи вже давно відзначають підвищений інтерес дітей до навчання через комп’ютери, смартфони та планшети. Для них паперові книги і письмо ручкою є нудним пережитком минулого – навіщо писати, якщо можна швидко набрати текст на клавіатурі?
 
Електронна книга, а тим більш просунутий рідер AirBook Pro 8S, викликає у школяра набагато більшу зацікавленість, ніж класичний варіант підручника. Сучасний девайс не навіває на дитину нудьгу, скоріше навпаки.
 
Вчителі відзначають, що діти з електронними книгами менше відволікаються на телефон, краще орієнтуються в тексті і витрачають менше часу на читання і запам’ятовування матеріалу.
 
Батьки також відзначають, що завдяки електронній книзі їхні діти починають цікавитися читанням. Дитина більше не сприймає книгу як щось нудне і застаріле. Тепер це такий же спосіб розважитися, як мобільна гра або відео на YouTube.
 

 

Краща електронна книга для школяра – яка вона?

 
У електронної книги насправді є серйозний конкурент в плані користі для школяра – планшет. Він здатний запускати безліч корисних додатків, показувати відео, презентації і навіть бути засобом зв’язку з батьками.
 
Поки батьки і вчителі вибирають між двох девайсів, ми рекомендуємо вам золоту середину – AirBook Pro 8S. У цьому смарт рідері реалізовані всі переваги планшета і електронної книги.
 
Android 6.0.1 дозволяє користуватися майже всіма програми з Google Play, режим відтворення А2 дасть можливість дивитися відео, зовсім як на планшеті. Все це може відволікати дитину від навчання, але завдяки бережливому до очей E-Ink екрану школяр сприймає гаджет саме як електронну книгу – помічник в навчанні, а не як планшет для розваг.
 
AirBook Pro 8S стане кращим другом вашій дитині як під час навчання, так і в позакласні години. Читання книг, перегляд відео, використання десятків тисяч додатків – школяр точно буде в захваті від такого подарунка батьків на 1 вересня або День народження.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *