Як ми забезпечуємо високу якість продукції

Не так давно, 15 березня, відзначався Всесвітній день захисту прав споживачів. Для нас це відмінний привід ще раз згадати про всі етапи перевірки якості товарів AIRON.

#1 Етап проектування

Кожен девайс на вітрині або на сторінці інтернет-магазину створюється згідно з проектом. Як грубі, так і незначні помилки при проектуванні в подальшому можуть призвести до великих проблем для користувача – поломки, зменшення терміну служби і просто помилки під час роботи.

Саме для формування надійного “фундаменту” техніки від AIRON, наші професіонали ретельно опрацьовують конструкцію, комфорт і функціонал всіх пристроїв.

качество товара Airon

#2 Пошук виробників

Після створення проекту, необхідно знайти фабрики, які втілять його у готовий товар. Виробництво та збирання є не менш відповідальним етапом, ніж проектування, а тому для відбору виробників ми здійснюємо наступний процес перевірки:

  • Огляд, перевірка і оцінка прикладів робіт фабрики
  • Експертний аналіз параметрів і характеристик (частотний діапазон, об’єм батареї і т.д.) за допомогою професійного обладнання
  • Реверс-інженірінг апаратної частини пристрою (корпус, плата, елементна база, кабельна продукція, акумулятори, технічні та схемотехнічні рішення)
  • Тестування міцності виробів
  • Повторна перевірка OEM зразків (потенційні деталі для техніки AIRON), які виробляються за нашим індивідуальним замовленням.

Якщо потенційний виробник успішно пройшов всі перераховані пункти перевірки і повторив позитивні результати при створенні OEM зразків – ми приступаємо до спільного вироблення нової техніки від AIRON.

# 3 Ретельна перевірка першої партії товару

Перша партія відіграє велику роль, адже саме на цьому етапі визначається відсоток браку і, можливо, припиняється співпраця з недобросовісним виробником і збирачем техніки.

Кількість бракованих пристроїв не повинна перевищувати 10%. У такому випадку вся партія відправляється назад і умови співпраці можуть бути переглянуті. 

Нульового відсотка браку досягти неможливо, тому ми завжди готові повернути гроші покупцеві або замінити девайс на робочий, якщо проблема полягає в самій техніці.

Качество товара Airon

#4 Доставка в Україну

При неправильному підборі логістичного партнера, навіть якісний товар по прибуттю перетвориться на купу запчастин. Ретельний контроль при відправці і отриманні вантажу – це необхідний мінімум для уникнення подібних ситуацій.

AIRON має багаторічний досвід виробництва і доставки техніки в Україні, а тому ми встигли знайти надійних партнерів, які доставляють товар в ідеальному стані. Але в будь-якому випадку – перевірка техніки по прибуттю необхідна при отриманні кожної партії товару.

#5 Фінальна перевірка експертами

При отриманні товару від логіста, оцінюється лише загальний стан техніки після транспортування. Цього недостатньо для повної впевненості в задовільному стані товару, а тому необхідна ще одна контрольна перевірка експертами AIRON на складі в Україні.

Лише після цього ми передаємо екшн-камери, електронні книги, аксесуари і іншу техніку нашим партнерами і місцевим логістам, від яких товар потрапляє до наших покупців.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *