Топ-7 книжок для виходу із зимової сплячки

Хоч ця зима і не виділялася особливими морозами, вона все одно не спонукала до прощання з теплим пледом і бажанням не виходити з дому. Постійні дощі, сіре небо і рідкісний сніг навряд чи здатні підняти настрій.

На щастя, березень вже не за горами! А значить пора прийти в себе, перейнятися весняним теплом і авантюризмом. Що ж може допомогти в цьому краще, ніж книги? Саме тому ми зібрали для вас добірку кращої літератури для зустрічі перших теплих днів весни.

какой подарок подарить парню на новый год, фото

 

Елізабет Гілберт «Їсти, молитися, кохати»

Якщо ви хочете позбутися зимової меланхолії і знайти прагнення до вирішення накопичених проблем – ця книга стане найкращим помічником. Головна героїня здійснила подорож не тільки по світу, але і по своїм думкам, щоб розставити все на свої місця.

Можливо, «Їсти, молитися, кохати» надихне вас на зміни у своєму житті, які не вдалося втілити після фрази «..ну в новому році зроблю». Можливо, книга спонукатиме вас купити квитки в Італію, Індію або на Балі. У будь-якому випадку, це буде варте вашого часу.

 

Шеріл Стрейд «Дика. Небезпечна подорож як спосіб знайти себе»

Якщо історія героїні «Їсти, молитися, кохати» для вас занадто проста, то «Дика» точно змусить ваше серце битися швидше. Втративши матір, зруйнувавши свій шлюб і зв’язавшись з наркоманом, Шеріл вирушила в пішу подорож, яка змінило абсолютно все.

Можна сприйняти цю книгу як захоплюючий пригодницький роман, або отримати мотивацію на глобальні зміни своїх сірих буднів на щось зовсім нове. Таку літературу не хочеться читати сидячи вдома, а тому особливо зручно завантажити її на електронну книгу і відправитися у власну міні-подорож.

airbook pro 8S, фото

 

Жюль Верн «Навколо світу за вісімдесят днів»

Як ви вже зрозуміли, кращою книгою для пробудження від зимової сплячки є історія з різкою зміною планів і мотивів. Філеас Фогг вів розмірене, спокійне життя, поки не уклав суперечку про кругосвітню подорож за 80 днів. Вже цікаво, а це лише початок!

Жюль Верн не дарма відомий на весь світ своїми захоплюючими історіями, а «Навколо світу за вісімдесят днів» можна вважати еталоном його творчості. Прочитайте цю книгу перед плануванням травневих свят або літньої відпустки – дух авантюризму принесе вам десятки відмінних ідей.

 

Грег Мортенсон «Три чашки чаю»

Дивовижна історія про те, як Грег Мортенсон зважився піти на повне безумство – підкорити найвищу важкодоступну гірську вершину К2. Але розповідь зовсім не про складний шлях і довгоочікувану перемогу. Грега спіткала невдача і він ледь не помер, якби жителі маленької пакистанської села не врятували б його.

Пробувши серед простих людей на краю світу, Грег змінює багато поглядів на себе, оточуючих і життя в цілому. Йому більше не потрібно підкорювати вершину, тепер він хоче зібрати достатньо грошей на створення школи для сільських дітей.

Якщо ви не знаєте, чого хочете, і стоїте на роздоріжжі – «Три чашки чаю» допоможуть знайти гармонію і правильну відповідь. Принаймні, про це у відгуках пише більшість читачів, які завантажили «Три чашки чаю» на свою електронну книгу

 

Ілля Ільф і Євген Петров «Одноповерхова Америка»

Сумуєте за старими часами і обожнюєте все, що пов’язано з автомобілями? Радянські кореспонденти Ілля Ільф і Євген Петров ще в 1935 році на новенькому Ford здійснили подорож по США, про яку цікаво читати навіть до цього дня.

Дорожня романтика, справжнє життя американців тих часів очима радянської людини, корисні замітки і дивовижні факти з перших вуст. «Одноповерхова Америка» це ніби серіал, який хочеться дивитися вічно. Обов’язково до прочитання тим, хто хоче або навіть планує відвідати США, особливо на автомобілі.

 

Пітер Мейл «Франція. Рік в Провансі»

Як часто ми думаємо «Ось куплю колись будиночок в “будь-яка країна” (потрібну підставити)  і зустріну там старість»? Герої цієї книги не стали чекати старості і купили маленький фермерський будинок в Провансі. Уже звучить, як початок відмінної історії.

Абсолютно нове  життя, розмірені фермерські будні, знайомство з місцевими та їхньою мовою – все це перетворюється в цікаве оповідання про життя в французькій провінції. Те, що потрібно бажаючим мирно змінити своє життя, без зайвого екстриму і ризиків для життя.

 

Джон Р. Р. Толкін «Хоббіт, або Туди і назад»

За своєю зав’язкою, ця книга схожа з уже згаданою «Навколо світу за вісімдесят днів» Жуля Верна, але з перенесенням подій в чарівний світ магів, ельфів і драконів. Жив був хоббіт Більбо Беггінс, на якого раптово звалилася подорож практично на інший кінець світу.

Хоббіти завжди відрізнялися своєю любов’ю до тихого провінційного життя, Більбо був таким же. Кумедно спостерігати за тим, як типовий домосід відправляється в небезпечні пригоди, бореться з величезними павуками і намагається обдурити смертоносного дракона.

Комусь Хоббіт може здатися занадто казковим і дитячим, але справжні фанати фантастики просто зобов’язані ознайомитися з класикою Джона Р. Р. Толкіна.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *