ТОП-5 сайтів для вашої електронної книги

блог AIRON

 

Всі сайти, де можна завантажити книги для вашої електронної книги, можна умовно поділити на дві групи – офіційні ресурси з платними книгами і піратські сайти з безкоштовною літературою.

Перші приносять прибуток авторам книг і надають якісні файли без багів чи водяних знаків. Придбавши щось в такому інтернет-магазині, ви позбавите себе ризику перервати читання через поганий переклад або рекламний текст посеред сторінки.

На безкоштовних сайтах шанс зустріти “сюрприз” різко зростає. Найчастіше правовласники стежать за поширенням своїх книг. Уникнути видалення або блокування в основному вдається лише низькоякісним версіям із рекламою або незручним форматом.

 

где скачать электронные книги, фото

 

У цій збірці з п’яти сайтів ви знайдете як платні ресурси з величезною бібліотекою і відмінним інтерфейсом, так і популярні безкоштовні сайти з низькою ймовірністю наштовхнутися на рекламу або віруси.

 

1. Google Play Books

Прекрасне рішення для тих, хто хоче якомога швидше знайти книгу і почати читати. Книжковий розділ в Google Play містить безліч платних і безкоштовних книг. Всі вони добре оптимізовані, адже Google задає високі стандарти для тих, хто хоче у них розміститися.

Користування Google Play Books стане максимально зручним для тих, хто читає книги на планшеті або смарт рідері AirBook Pro 8S – Google Play найкраще оптимізований під ОС Android.

Якщо ж ви шукаєте саме файли електронних книг різних форматів, краще зверніть увагу на інші сайти з цього списку.

 

где можно скачать электронные книги, фото

 

2. Yakaboo.ua

Справжній інтернет-супермаркет у світі електронної та друкованої літератури. Тут ви завжди зможете знайти гарячі новинки, бестселери або класику. Як і будь-який супермаркет, Yakaboo часто проводить акції і розпродажі – можна придбати ліцензійну книгу за відмінною ціною.

Сайт стане справжнім відкриттям для тих, хто читає як електронні книги, так і друковані. При покупці ви можете вибрати необхідний вам варіант, ознайомитися зі змістом, доступними форматами і прочитати безкоштовний уривок.

Інтерфейс Yakaboo простий в освоєнні і зручний. Сторінки товарів мають багато корисної інформації – можна прочитати відгуки читачів, інформацію про автора, видавця і навіть ілюстратора книги!

Зупиніться на Yakaboo якщо ви звикли робити покупки в інтернет-магазинах, залишати про них відгуки і додавати майбутні придбання в “список бажань” до появи знижок або розпродажі.

 

где скачивать электронные книги целиком, фото

 

3. Aldebaran.ru

Якщо попередній сайт був інтернет-супермаркетом, то Aldebaran – це інтернет-бібліотека. Самі творці сайту стверджують, що зібрали найбільшу доступну для завантаження колекцію літератури.

Частину книг можна безкоштовно читати прямо на сайті або завантажити файлом в доступних форматах (в середньому 4-5 форматів). Та більша частина книг знаходиться в інтернет-бібліотеці лише для ознайомлення – Aldebaran пропонує їх придбати на партнерському сайті litres.ru.

Крім електронних книг, на ресурсі зібрана не менш велика колекція аудіокниг. Цей каталог також представлений у вигляді безкоштовних і платних файлів, які можна скачати і слухати на вашому смарт рідері AirBook Pro 8S.

Альдебаран стане улюбленим сайтом для тих, хто не хоче впустити можливість безкоштовно скачати книгу в відмінній якості, але тільки якщо це схвалив автор – піратського контенту тут немає.

Якщо ж ви шукаєте абсолютно безкоштовний ресурс з електронною літературою – рушайте далі.

 

сайты где скачать книги электронные, фото

 

4. Флібуста

Справжня піратська гавань для шанувальників електронних книг. Формат сайту доволі цікавий – весь контент завантажують і модерують самі користувачі за принципом, схожим на Вікіпедію.

Через піратство і проблеми з правовласниками ресурс часто блокують. Ось чому на головній сторінці відразу після привітання вам запропонують різні шляхи обходу блокувань (TOR, I2P, альтернативний домен і тд).

Хоч відсутня модерація відкриває великі можливості для піратства, це також розв’язує руки творцям і розповсюджувачам вірусів.

Флібуста справляється з цим за рахунок великої аудиторії – практично під кожною книжкою можна знайти коментарі “першопрохідців”, що вже завантажили і перевірили вміст файлів.

Сайт позиціонує себе як “книжкове братство”, але не поспішайте занурюватися в цю підпільну атмосферу піратства. Пам’ятайте, що за безкоштовну копію електронної книги ваш улюблений автор не отримає ні копійки в якості винагороди.

 

 

5. Rutracker.org

Знайомий кожному інтернет-пірату Rutracker – один з найбільших торрент-трекерів рунета. За свою історію він пережив безліч блокувань і переїздів, але все ще продовжує існувати зі своєю величезною аудиторією.

Rutracker не спеціалізується на електронних книгах, але все одно має велику колекцію художньої, професійної літератури, журналів і всього, що можна перевести з друкованого формату в електронний.

На рутрекері ви зможете знайти рідкісні видання книг, старі журнали і газети, і навіть чийсь сімейний фотоальбом.

Як і на будь-якому піратському сайті, тут існує ризик завантажити вірус. Але, як і в випадку з Флібуста, велика кількість коментарів дасть знати, що саме чекає на вас за посиланням на скачування.

Головне правило трекера “Скачав? Роздавай! “- система стежить за тим, скільки файлів ви завантажили і роздали, а тому вам або доведеться взяти участь в піратському поширенні файлів, або отримати блок від модератора сайту.

 

электронные книги скачать торрент, фото

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *