ТОП-5 місць в Україні, де ви просто зобов’язані зробити фото

блог AIRON

 

Зовсім не обов’язково їхати кудись за кордон, щоб здивувати увесь Instagram своїми неймовірними фото, сторіс або відео. Наша країна може пишатися старовинними замками, глибоким морем, високими горами, густими лісами …

В Україні забагато гарних місць, щоб помістити їх в одну статтю, тому нехай наступні 5 локацій стануть початком вашої великої фото-подорожі.

 

1. Лемурійське рожеве озеро

самые красивые места украины, фото

 

Рожевий колір води, вкриті кристалами солі дно і берег – природа створила справжнє диво, яке зобов’язаний побачити кожен.

Запросіть сюди свою другу половинку і влаштуйте романтичну фотосесію чи пікнік. Також можна зняти фантастичні кадри заходу або сходу сонця за допомогою Airon ProCam 7 у режимі Timelapse – тиха поверхня озера ніби створена для цього.

По завершенню зйомки радимо відкласти камеру і скупатися в рожевій воді. Вміст солі тут більший, ніж в Мертвому морі, можна просто лягти і відчути повну невагомість без

 

2. Олешківські піски

 

Після рожевого озера можна влаштувати подорож до справжньої пустелі, яка теж знаходиться в Херсонській області. Звісно, це не Сахара, Гобі чи Калахарі, але все ж 1620 км² чистого піску можна відшукати далеко не в кожній країні Європи.

Насправді пустельні фото у вас вийдуть ближче до центру піщаного масиву, там немає дерев чи рідкісних острівців рослинності. Лиш не забудьте взяти з собою багато води і легкий головний убір від палючого сонця.

Піший перехід Олешківських пісків відніме багато сил і часу, а тому рекомендуємо орендувати квадроцикл, закріпити на ньому екшн камеру Airon ProCam 7 і зняти насправді унікальні кадри у найбільшій пустелі Європи.

 

3. Чернівецький національний університет 

где сделать красивые фото в украине, фото

 

Перенесемося з півдня на захід до одного з найкрасивіших і незвичайних університетів не тільки України, але і Європи. Хтось порівнює ЧНУ з Оксфордом, а хтось навіть з Гогвартсом, але Чернівецький університет по-своєму унікальний.

Локацій для фото тут більш ніж достатньо – від фасадів будівель і університетського саду до старих аудиторій і помпезних залів для виступів. ЧНУ навіть має свою церкву, яка всередині виглядає так само приголомшливо як і зовні.

Якщо університету вам виявилося мало, швидше прямуйте в центр міста до пішохідної вулиці Ольги Кобилянської. Затишні кафе і милі ресторанчики, доброзичливі місцеві жителі і туристи, вуличні музиканти і актори – тільки заради цього варто відвідати Чернівці.

 

4. Старе місто у Львові

красивейшие места украины, фото

 

Львів настільки унікальне місто, що навіть в цій статті складно виділити одну певну локацію для створення ідеального фото. Якщо ви вже гуляли по вуличках площі Ринок, то зрозумієте, про що ми.

Кожен куточок, кожен заклад у Львові має свою унікальну історію і атмосферу. Можна зробити фото на тлі старої європейської архітектури, а можна залізти на ратушу або Високий Замок і зробити панораму за допомогою Airon ProCam 7.

Не намагайтеся побачити Львів за один раз. Сюди можна приїжджати десятки разів і кожен з них буде унікальним. Головне, візьміть з собою камеру і збережіть кожен спогад про це атмосферне місто.

 

5. Українські Карпати

где можно сделать красивые фото, фото

 

Якщо до Львова можна приїжджати десятки разів, то на Карпати може не вистачити цілого життя. Зимовий відпочинок з лижами, весняне підкорення гір, літнє купання в озерах і осінні походи за грибами – Карпати актуальні цілий рік і там немає такого поняття як “не сезон”.

Згадайте про це, коли матимете проблеми при створенні планів на відпустку, канікули чи свята. Карпати підійдуть як любителям екстриму, відпочинку на дикій природі, так і фанатам домашнього затишку без позбавлення благ цивілізації. Гори зрозуміють кожного.

Головне, вирушаючи з фототехнікою в Карпати, зробіть вибір на користь компактної і добре захищеної екшн камери, наприклад Airon ProCam 7. Це позбавить вас від хвилювання з приводу збереження техніки під час дощу, снігу або сходження по небезпечному схилу.

One thought on “ТОП-5 місць в Україні, де ви просто зобов’язані зробити фото

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *