Топ-5 книжок для читання цієї осені

блог AIRON
Вересень все ближче … Йому не терпиться розбавити безтурботні літні дні прохолодним вітром, жовтіючим листям і нескінченними дощами за вікном.
 
У такі дні не хочеться нікуди йти. Благо є теплі стіни будинку, тепленька ковдра і вікно зі стікаючими по ньому краплями дощу. Осінь вміє створювати чарівно-тужливу атмосферу, в яку хоча б раз за сезон варто зануритися з головою.
 
Кращим провідником в цей інший осінній світ є хороша книга. У даній статті ми зібрали кращі твори, які розділять з вами прохолодні осінні вечори.
какую книгу прочитать осенью, фото

 

1. “Шоколад” – Джоанн Харріс

 
Маленьке французьке містечко Ласкне-су-Тан. Мати-одиначка Віан разом з дочкою відкриває магазин солодощів прямо на початку Великого посту. Це викликає гнів місцевого священика, але місцеві жителі зачаровані шоколадом і тим, що стоїть за ним.
 
Віан – відьма, яка використовує тільки нешкідливу “домашню магію”. Слухаючи скарги клієнтів на життя, Віан намагається повернути їм радість за допомогою свого шоколаду і паралельно веде війну з одержимим праведністю священиком.
 
Чому варто читати восени: дух маленького тихого містечка, прості люди, їх думки, проблеми і переживання, трохи магії і багато емоцій. Чарівний твір для читання під шум дощу.
какую книгу почитать осенью, фото

 

2. “Хлопчик в смугастій піжамі” – Джон Бойн

 
Польща часів Другої світової війни. Сім’я німецького військового переїжджає через службове призначення. Маленький Бруно, син офіцера, залишається зовсім без друзів, але незабаром знайомиться з хлопчиком в смугастій піжамі.
 
Книга передає дитячий погляд на абсолютно дорослі речі – жахи війни, концтабори, ставлення до ув’язнених євреїв. Цей роман варто прочитати навіть тим, хто дивився однойменний фільм 2008 року.
 
Чому варто читати восени: “Хлопчик в смугастій піжамі” пробуджує в нас співчуття, людяність і добро. Після прочитання вам захочеться зробити цей світ кращим. Такі переживання найкраще проявляються восени – коли нічого ззовні не прагне зруйнувати вашу гармонію з собою.

 

3. “Кульбабове вино” – Рей Бредбері

 
Книга прекрасно підходить тим, хто сумує за літом. Переживіть заново червень, липень і серпень разом з головним героєм Дугласом Сполдінгом і його друзями. “Кульбабове вино” фактично є особистими переживаннями автора, що підвищує щирість і емоційність усього твору.
 
Чому варто читати восени: ця повість дозволить ще на трохи віддалити розставання з літом. Хоч за вікном буде чекати вітер і прохолода, книга поверне вам сонячне тепло і дитяче відчуття свободи.

 

4. “Смажені зелені помідори в кафе Полустанок” – Фенні Флегг

 
Роман привертає увагу своєю незвичною назвою, але захоплює зовсім не нею. Унікальний стиль оповіді, погляд на одні й ті ж події під різними ракурсами – читання цієї книги походить на справжню живу бесіду.
 
Головна героїня, 48-річна Евеліна, знайомиться з 86-річною Нінні в будинку для літніх людей. Незважаючи на різницю у віці і стані, саме Евеліна втомилася від всього і не бачить сенсу жити далі, Нінні ж повна сил і позитиву.
 
В ході спілкування з новою знайомою, Евеліна починає інакше дивитися на джерела своєї смутку і розуміє, що у неї попереду ще половина життя.
 
Чому варто читати восени: “Смажені зелені помідори в кафе Полустанок” стане найкращими ліками від осінньої хандри. Можливо бесіда з Нінні допоможе і вам поглянути на життя під зовсім іншим ракурсом.
 

5. “Життя в борг” – Еріх Марія Ремарк

 
Автогонщик, який щодня ризикує своїм життям, і вмираюча від туберкульозу дівчина – обом не було чого втрачати до тих пір, поки вони не зустрілися і не полюбили один одного.
 
Цей роман показує, як люди починають бачити сенс у своєму існуванні, і як це нове розуміння може перевернути звичний спосіб життя.
 
Чому варто читати восени: після прочитання книги хочеться жити на повну і не втрачати даремно ні хвилини. Якщо ви планували весь вечір валятися під ковдрою – прочитайте іншу книгу. Але для заряду мотивації “Життя в борг” підійде, як ніщо інше.
читаем осенью книги на AirBook Pro 8S, фото

Поради для осіннього читання

 
Крім особливої ​​атмосфери, осінь може створити умови, які не особливо підходять для читання. Дощ не дасть піти в книжковий магазин, ранній сонячний захід погіршить освітлення, а перебої світла під час грози і зовсім можуть закінчитися відключенням електрики!
 
Саме тому ми рекомендуємо тулитися під пледом не з паперовою книгою, а з сучасним рідером AirBook Pro 8S.
 
В одному девайсі поміщається не просто весь перерахований список книг, а ціла бібліотека на тисячі творів! Все це скачується за секунди через інтернет без походів в магазин під дощем.
 
Завдяки підсвічуванню читати можна як при поганому світлі, так і зовсім вночі. Заряду AirBook Pro 8S вистачить на 30 днів у режимі читання – шукати весь час найближчу розетку вам точно не доведеться.
 
Восени хочеться максимального розслаблення і комфорту. Електронна книга AirBook Pro 8S забезпечить вам найзручніше читання у вашому житті, варто лише спробувати!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *