Компанія AIRON приділяє велику увагу сервісному обслуговуванню. Кожен володар продукції від українського бренду отримує повний комплекс послуг відразу ж після покупки нашого продукту. 

У роботі з нашими споживачами ми робимо акцент, перш за все, на якості обслуговування і швидкості виконання сервісних робіт.

Для того, щоб володарі техніки AIRON почували себе дійсно в світі майбутнього сервісу, ми впровадили в Україні широку мережу сервісних центрів, яка охоплює всі основні міста нашої країни.

Кожен користувач після покупки продукції ТМ AIRON і ТМ AirBook може скористатися пакетом сервісних послуг строком на 12 місяців.

Сервісний пакет включає в себе

Безкоштовна заміна екрану в перебігу всього гарантійного терміну дії в разі її виробничого браку. (Заміна проводиться тільки в представництві компанії.)

Загальна гарантія на всю продукцію становить 12 місяців з дня покупки, але не довше, ніж 36 місяців з дня виробництва. (Виробляється тільки в представництві компанії.)

Ремонт здійснюється протягом 14 робочих днів, з моменту отримання виробу представником компанії, до закінчення терміну гарантійного обслуговування.

Доступна ціна за сервісний ремонт. 

Адреси пунктів прийому сервісних центрів

Киев
+38 044 223-2033

AIRON, Киев, ул. Старокиевская, 10И. БЦ "Базис".

E-mail: support@airon.com.ua Skype: airon_support2

напишіть нам