У чому різниця між камерами серії ProCam?

блог AIRON

Вибір кращої екшн-камери ніколи не був простим завданням. Потрібно врахувати всі характеристики девайсів, їх ціну та зіставити все це зі своїми цілями і бюджетом. 

Сьогодні ми порівняємо три найпопулярніших і сучасних екшн-камери від українського виробника AIRON – ProCam 4K Plus, ProCam 7 і ProCam 8. Яка з них стане найкращим варіантом для новачка, а яку можна рекомендувати професіоналу? Давайте дізнаємося.

экшн камера какая лучше
экшн камера какая лучше

Ціна екшн-камер і комплектація

Перше знайомство з будь-екшн-камерою починається з її вартості. Серед відібраних для порівняння девайсів, найдешевшою є ProCam 7 (2499 грн). Слідом йде ProCam 4K Plus (3299 грн) і найдорожча в добірці ProCam 8 (5999грн).

Знаючи ціну, можна порівняти комплектацію камер. Почнемо з ProCam 7 і ProCam 8, адже вони мають однаковий вміст упаковки – водозахисний бокс, 2 кріплення на шолом, кріплення рамку для камери, 3М скотч на шолом (2шт.), Кабель USB type-C, кріплення з гвинтом, кріплення типу “J” і знімний акумулятор.

ProCam 4K Plus відрізняється абсолютно іншим набором – водозахисний бокс, кейс для зберігання аксесуарів, 2 клейкі платформи, 2 дод. платформи, задня кришка з прорізами, 2 знімні батареї, зарядна станція, страхувальний трос, пульт ДУ, рамка для закріплення камер і USB кабель.

Підсумки: всі камери супроводжуються відмінним набором кріплень, але ProCam 4K Plus перемагає за рахунок зручного кейса для аксесуарів, двох знімних акумуляторів і ДУ пульта.

какую экшн камеру лучше купить

 

Якість зйомки відео і фото

Якщо взяти максимальну якість зображення, то очікувано перемагає ProCam 8 – 50 FPS при зйомці 4К відео. ProCam 4K Plus і ProCam 7 не сильно відстають з 24 FPS при 4К зйомці, але в якості 1080р ProCam 7 перемагає з 60 FPS в порівнянні з 30 FPS 1080р у ProCam 4K Plus.

Але не поспішайте ставити ProCam 4K Plus на третє місце, адже ця екшн-камера має такий же ширококутний 170° об’єктив як і у ProCam 8. ProCam 7 має 150°, а тому поступається в створенні ширококутних панорам і Slow Motion.

Для складання остаточного рейтингу звернемося до якості фотозйомки. ProCam 8 безперечно лідирує з рекордними 60 Мп. ProCam 4K Plus займає друге місце з 16 Мп і ProCam 7 третє з 12 Мп CMOS EXMOR.

Підсумок: ProCam 8 можна впевнено назвати кращою екшн-камерою в плані зйомки відео і фото. ProCam 4K Plus і ProCam 7 мають схожі характеристики, але поступаються один одному в певних аспектах. Вирішіть, що для вас важливіше – широкий кут або 60 FPS 1080p і самі виріште, яка екшн-камера заслуговує другого місця в цій збірці.

какая экшн камера самая лучшая

 

Автономність і комфорт в роботі

Автономність і комфорт для екшн-камери не менш важливі, ніж якість зйомки. Перш за все, це час роботи акумулятора. Модель ProCam 8 перемагає і тут з 1350 мАг акумулятором, якого вистачить на 90 хвилин роботи. ProCam 4K Plus і ProCam 7 протримаються на 30 хвилин менше з 1050 мАг і 60 хвилин активної зйомки.

Не можна не сказати про знімні акумулятори, які присутні у всіх трьох екшн-камерах. Маючи більше однієї батареї, ви можете їх міняти і збільшувати час роботи до нескінченності. Зауважимо, що ProCam 7 має USB Type-C і заряджається швидше ProCam 4K Plus з роз’ємом micro USB 2.0.

Про комфорт в роботі найкраще говорить дисплей екшн-камери. ProCam 8 має відмінний 2″ сенсорний LCD дисплей на задній частині камери і невеликий статусний на передній. ProCam 4K Plus має той же набір, але без сенсорного управління. ProCam 7 позбавлений не тільки сенсора, а й статусного дисплея. Також він важить на 10г більше ProCam 4K Plus, що остаточно ставить цю екшн-камеру на 3 місце по комфорту використання.

Підсумок: акумулятора ProCam 8 вистачить на рекордні 90 хвилин роботи, ProCam 7, як і ProCam 4K Plus, вистачить лише на 60 хвилин, але заряджається швидше завдяки USB Type-C. У комфорті роботи рейтинг безперечний – ProCam 8, ProCam 4K Plus і ProCam 7.

экшн камера в чем отличие

 

Яка екшн-камера краща? 

В ході порівняння ми чітко бачимо лідера рейтингу – ProCam 8. Але вже на самому початку це було очікувано, адже вартість цієї екшн-камери практично в два рази вище ніж у ProCam 4K Plus і ProCam 7.

ProCam 8 – це відмінний вибір для тих, хто не хоче собі відмовляти ні в куті огляду, ні в якості зйомки, ні в часі роботи акумулятора. Якщо у вас досить бюджету на нову екшн-камеру або ви вже досвідчений контент-мейкер із серйозними запитами – зверніть увагу на ProCam 8.

ProCam 4K Plus і ProCam 7 тримаються практично на одному рівні, але кожна з камер має свої сильні сторони. ProCam 4K Plus виграє в куті огляду, фотозйомці, комфорті використання, компактності і легкості.

ProCam 7 сильніша в зйомці 60 FPS 1080p відео і має більш сучасний USB Type-C роз’єм для підзарядки і передачі файлів.

Якщо ви хочете придбати якісну бюджетну камеру, то доведеться вибирати між перевагами і недоліками цих двох моделей. У будь-якому випадку, кожна з представлених в рейтингу камер варта вашої уваги і принесе безліч позитивних емоцій під час створення і перегляду захоплюючих відео.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *