Яка електронна книга стане найкращим весняним подарунком

блог airon

Березень можна назвати другим січнем в плані подарунків і приємних сюрпризів. Початок весни, міжнародний жіночий день і довгоочікувані теплі промені сонця – скільки причин радувати себе і своїх близьких!

Популярним подарунком на 8 березня вже який рік поспіль є електронна книга. Це сучасний девайс, якому зрадіє будь-який фанат комфортного читання. У цій статті ми порівняємо три популярні моделі рідерів бренду AIRON, після чого ви вирішите, яка з книг найбільше підійде для подарунка.

что подарить на 8 марта, фото

Що спільного?

Перед порівнянням AirBook City BASE, AirBook City LED і AirBook PRO 8S варто зрозуміти, що їх об’єднує. Всі три девайса мають головну ознаку електронної книги – E-ink дисплей. Він безпечний для очей і, по суті, ідентичний зі сторінкою друкованої книги. 

Однією з головних переваг E-ink екранів все ще залишається неймовірна економія енергії. Поки планшет розряджається за 1-2 доби, електронна книга може “прожити” до місяця на одному заряді батареї.

Всі три електронні книги відрізняються компактністю і легкістю (160-192г), їх можна без зусиль носити як в рюкзаку, так і в жіночій сумочці. У будь-який момент дістаньте свій девайс і почніть читання. Або слухайте музику – всі три моделі мають аудіовхід для навушників і роз’єм microSD для карти пам’яті з вашими улюбленими книгами чи піснями.

электронные книги airbook, фото

 

AirBook City BASE проти AirBook City LED

Перейдемо до відмінностей, а саме порівняємо електронні книги AirBook City BASE і AirBook City LED. Їх “старший брат” AirBook PRO 8S відноситься до просунутих смарт-рідерів, що вплинуло як на функціонал, так і на ціну. Його ми розглянемо трохи пізніше.

З першого погляду BASE нічим не відрізняється від LED, крім білого кольору корпусу у останнього. Обидві моделі мають однакове розташування кнопок, роз’ємів і навіть ідентичні розміри (164х116х8,6 мм).

Очевидна перевага AirBook City LED проявляється лише при настанні вечора. Поки власник BASE моделі йде включати світло або перебирається ближче до лампи, LED активує один з 5 режимів яскравості за рахунок вбудованого підсвічування.

Це все той же E-ink дисплей з ефектом справжньої книжкової сторінки, але він підсвічується і дозволяє комфортно читати при будь-якому освітленні і навіть при його повній відсутності. Шкода, друковані книги так не вміють…

 

AirBook PRO 8S проти всіх

Модель PRO 8S складно порівнювати зі звичайними електронними книгами, але не менш складно його порівнювати і з планшетами. Саме з цими девайсами найлегше сплутати смарт-рідер AirBook PRO 8S.

Операційна система Android, аудіовхід, роз’єм для microSD і навіть підключення через Wi-Fi, Bluetooth. На AirBook PRO 8S можна дивитися відео, слухати музику і навіть грати в ігри з Play Market!

Чому тоді не можна назвати цей девайс планшетом? Відповідь проста – сучасний E-ink Carta HD дисплей з покриттям, 24 рівнями підсвічування і двома режимами тону для денного і нічного читання.

Модель AirBook PRO 8S об’єднала в собі повноцінний функціонал планшета, економну витрату батареї (до 30 днів на одному заряді!) І безпеку для зору. Останнє особливо важливо для наймолодших користувачів, адже дитячий зір особливо чутливий до впливу екранів.

 

Яка електронна книга стане найкращим подарунком цієї весни?

Остаточний вибір між трьома моделями електронних книг зробити нелегко. Якщо AirBook City LED має очевидну перевагу над AirBook City BASE у вигляді підсвічування, то з AirBook PRO 8S все набагато складніше.

Подумайте про бажання людини, якій ви будете дарувати електронну книгу. Чи потрібні їй десятки різноманітних функцій смарт-рідера на Android чи вона потребує звичайної електронної книги, яку можна буде почитати в метро по дорозі на роботу?

Проявіть увагу і зацікавленість, тільки так можна обрати подарунок, який виправдає або навіть перевершить всі очікування ваших близьких людей. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *