Порівняння камери Procam 8 з GoPro і Sony

Найрозумнішим рішенням перед покупкою екшн-камери є порівняння бажаного девайса з іншими аналогічними. Ціна, якість запису відео, час роботи батареї – потрібно визначитися з найважливішими для вас параметрами і зробити вибір.

У випадку з екшн-камерою ProCam 8 від Airon все не так просто. У своїй ціновій категорії вона безумовно виграє у конкурентів, тому має сенс порівнювати її з такими популярними камерами як GoPro HERO7 Silver, GoPro HERO 7 Black і FDR-X3000 від Sony.

Вартість, гарантія та комплектація

ProCam 8 від Airon за 5999 грн безумовно найбюджетніший варіант серед представлених екшн-камер. Виробник дає гарантію 12 місяців і включає в комплектацію цілий набір приємних аксесуарів – водозахисний бокс, кабель USB Type-C, чотири кріплення і навіть скотч для фіксації на шоломі.

GoPro HERO7 Silver при вартості 6999 грн може похвалитися 24 місяцями гарантії, але в комплектації має тільки USB Type-C, рамку, два кріплення і пряжку. Бокс доведеться докуповувати окремо.

FDR-X3000 від Sony коштує цілих 9999 грн і також володіє 24 місяцями гарантії. У комплектації ви знайдете лише одне кріплення, кабель і водозахисний бокс.

GoPro HERO 7 Black найдорожча екшн-камера з перерахованих – 10999 грн. Має гарантію 24 місяці і непогану комплектацію – рамка, два кріплення, пряжка і кабель USB Type-C. На бокс, як і в випадку з GoPro HERO 7 Silver, доведеться витратитися окремо.

Підсумки: ProCam 8 виграє за вартістю і комплектації, що безумовно робить цю екшн-камеру найвигіднішою покупкою. Програє камера від Airon лише в термінах гарантії – 12 місяців проти 24 у інших камер.

 

Якість зйомки і кут об’єктива

Всі представлені екшн-камери, окрім FDR-X3000 від Sony, знімають в 4К (2880×2160), тому порівняємо їх FPS. GoPro HERO 7 Black остаточно перемагає з 60 FPS, на другому місці ProCam 8 з можливістю зйомки 30/50 FPS. GoPro HERO7 Silver обмежена всього 30 FPS.

Говорячи про фото, перемагає ProCam 8 і її фото з роздільною здатністю до 60MP. Решта можуть похвалитися максимум 10-12 Мп. У змаганнях по куту огляду також лідує ProCam 8 – 170 ° / 7 GIR. Дві моделі GoPro мають 143 °, а FDR-X3000 хоч і видає 170 °, але не в такій гарній якості як ProCam 8.

Підсумки: незважаючи на найнижчу вартість, ProCam 8 перевершує всіх конкурентів в якості зйомки і кутові огляду, а програє лише найдорожчій GoPro HERO 7 Black в змаганні за 60 FPS.

сравнение экшн камер gopro, фото

 

Навігація,запис звуку, збереження і передача файлів

Обидві GoPro мають сенсорне управління, FDR-X3000 обмежена лише кнопками. ProCam 8 має обидва види управління, що робить її досить універсальною.

Усі екшн-камери можуть передавати фото і відео через Wi-Fi, а в питанні зберігання цих файлів перемагає GoPro HERO 7 Black. Вона підтримує MicroSD карти до 256 Гб, у конкурентів ця цифра в два рази менше.

Обидві GoPro отримують впевнену перемогу в технології запису звуку – 2 і 3 мікрофони у GoPro HERO7 Silver і GoPro HERO 7 Black відповідно. Решта камер непогано записують аудіо, але мають лише один мікрофон.

Підсумки: GoPro HERO 7 Black лідирує в записі звуку і обсязі зберігання файлів. В іншому конкуренти не поступаються цій дорогій екшн-камері.

сравнение action камер, фото

 

Вага, дисплей навігації і заряд батареї

Для екстремальної зйомки вага камери грає велику роль. Чим легше девайс, тим простіше з ним працювати і тим менша ймовірність його поломки від падіння або удару.

Дві камери від GoPro займають останнє місце з вагою 115 і 116, 6 м FDR-X3000 не сильно відстає і має вагу 114 г. ProCam 8 є найлегшою екшн-камерою і важить всього 91 г. Без знімного акумулятора ця цифра стає ще меншою – 73 г.

Усі камери обладнані якісним 2″ дисплеєм для навігації. ProCam 8 і обидві GoPro перемагають через можливість сенсорного управління – у FDR-X3000 такого немає.

У критичному для багатьох питанні батареї, шанувальники GoPro можуть засмутитися – обидві моделі мають 1223 мАг акумулятори. FDR-X3000 від Sony має рекордні 1440мАг, але все одно програє 1350 мАг ProCam 8 через можливість миттєво змінювати розряджений акумулятор на інший знімний.

Підсумки: Завдяки знімному 1350 мАг акумулятору, ProCam 8 має кращу батарею. Також ця екшн-камера має хороший 2″ сенсорний дисплей і отримує звання найлегшої камери серед представлених.

какая экшн камера лучше, фото

 

Фінальний підсумок

Зіставивши все вищеперелічене, легко прийти до висновку, що ProCam 8 від Airon по праву може називатися найвигіднішою екшн-камерою. Незважаючи на істотну різницю в ціні, переваги інших камер не можна назвати виправданими.

Можна витратити на 1000 грн більше і купити GoPro HERO7 Silver з кращим записом звуку і більш тривалою гарантією. Але при цьому ви втратите 170° кут і 4К 50 FPS запис відео. До того ж доведеться докуповувати захисний бокс, адже його немає в комплекті.

Можна переплатити 4000 грн і придбати FDR-X3000 від Sony. 24 місяці гарантії і 1440 мАг батареї. Але хіба варто заради додаткових 90 мАг і 12 місяців гарантії втрачати 4К формат, сенсорне управління і швидку зарядку через USB Type-C?

Заплативши в два рази більше ви отримаєте GoPro HERO 7 Black. Соковиті 4К 60 FPS, цілих три мікрофони для запису звуку, підтримка 256 Гб MicroSD, 24 місяці гарантії і відмінна функція стабілізації відео HyperSmooth по 3 осях. Так, це істотні переваги, але за вартістю вони дорівнюють двом екшн-камер ProCam 8.

Якщо ви вперше купуєте екшн-камеру і не хочете розчаруватися – однозначно вибирайте ProCam 8 від Airon. Вона знаходиться в ідеальній цінової категорії, готова до екшн-зйомок відразу після розпакування і не вимагає додаткових витрат на захисний бокс і набір кріплень.  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *