Реальні відгуки про досвід використання Airon ProCam 4K Plus

блог AIRON

Екшн-камера ProCam 4K Plus з’явилася в продажу вже давно, і багато користувачів встигли зрозуміти, наскільки вигідну покупку вони зробили.

Ми вирішили розвіяти ваші сумніви (якщо такі й досі є), і взяли коментарі у тих, хто точно розбирається в фото та відеотехніці, адже це частина їх роботи – блогери @julia_kirilova і @juliaivanets (інстаграм).

 

Відгук Юлії Кириллової про ProCam 4K Plus від Airon

 

 

“Я Юля, мне 28 лет и я СММщик. Буквально год назад кардинально поменяла профессию: из управляющей двух компаний я стала СММ менеджером.

Фото и видео всегда занимали большую часть моей жизни – сначала я активно вела свой личный профиль, потом это увлечение переросло в основную работу. 

Сейчас я веду несколько рабочих аккаунтов, занимаюсь созданием контента для брендов, поэтому при выборе техники я всегда обращаю внимание на удобство и многофункциональность в использовании, не слишком сложный интерфейс и возможность быстро получить отснятый материал.

Все это я нашла в Procam 4K Plus) Она удобная и легкая, у неё большая комплектация, и она делает качественный материал.

Я бы советовала эту камеру для личного использования и всем начинающим контент мейкерам“

 

 

Відгук Юлії Іванець про ProCam 4K Plus від Airon

отзыв airon procam 4k plus, фото
отзыв airon procam 4k plus, фото

“Я – блогер. Тому якість фото  та відео для мене дуже важлива. Вся моя робота пов’язана з зйомкою. І це те , чим я люблю  займатись. При виборі техніки для фото і відео, основну увагу я звертаю на властивості та ціну. Тому я була приємно вражена, що за таку доступну ціну можна отримати таку багатофункціональну камеру.

Якістю зйомки задоволена, матеріал можна  швидко скинути на телефон, а це дуже зручно. Немає проблем з звуком, що не менш радує. А  ще до камери входить великий набір з кріпленнями та аксесуарами. Я була шокована коли побачила його. Там багато корисних кріплень, які дуже допомагають  в роботі з камерою. Ця камера взагалі дуже хороша та вигідна пропозиція.”

 

Підсумки досвіду використання Airon ProCam 4K Plus

Як ви могли зрозуміти, ці відгуки були написані людьми, яким дійсно важлива якість створюваного контенту. Їх не влаштують дрібні недоліки, завищена ціна при недостатній якості зображення та інші недоліки, з якими можна зіткнутися при справедливих очікуваннях від 4К камери.

Юлія Кириллова порадила цю екшн-камеру всім початковим контент-мейкерам, а Юлія Іванець підкреслила ідеальне співвідношення ціна-якість. Це важливо, адже часто новачки не хочуть починати з дорогого професійного обладнання, купують дешеву техніку, в результаті втрачаючи задоволення і натхнення від процесу зйомки.

Обидва блогери підкреслили якість і зручність екшн-камери, що вже буде мотивувати при створенні унікальних і захоплюючих відео. Юлію Іванець особливо вразив набір кріплень і аксесуарів, що йде в комплекті, і його дійсно варто розглянути більш детально.

 

 

Кейс для зберігання екшн-камери і аксесуарів, водонепроникний бокс, 2 зйомні платформи (+2 запасні), 2 запасних акумулятора 1050 мАг, страхувальний трос, пульт ДУ, рамка для закріплення камер, зарядна станція і USB кабель. Такого набору цілком достатньо для початку екстремальної зйомки в русі або під водою як новачкові, так і професіоналу.

Також блогерів порадувала функція передачі знятих відео і фото на телефон через Wi-Fi. Це і справді швидкий спосіб публікувати фото в Instagram і відео в YouTube без купи проводів, налаштувань і конвертації. Юлія Іванець відзначила якісний запис звуку у Airon ProCam 4K Plus. Це ще один істотний плюс, який збереже ваш бюджет від покупки мікрофона і позбавить від потреби займатися зведенням аудіодоріжок при монтажі.

У підсумку ми можемо сказати, що Airon ProCam 4K Plus є найкращим вибором для новачків і професіоналів у створенні контенту. За доступною ціною ви отримуєте цілий набір для створення унікальних фото і відео відразу ж після розпакування. Швидко, зручно і якісно!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *