AIRON – український виробник

портативної електроніки та аксесуарів

Ми займаємося виробництвом безпечних і надійних електронних пристроїв для максимальної зручності і комфорту в їх використанні.

 

Наша місія – створення доступної безпечної портативної техніки для сучасних, активних людей силами креативного персоналу

Ми в AIRON вважаємо, що нас визначають ті цінності, яких дотримується компанія в цілому і кожен співробітник зокрема.

Тому ми керуємося дуже простою бізнес-філософією: використовувати таланти команди і технології для створення найкращих товарів для користі суспільства.

Щоб досягти глобальних цілей, ми завжди дотримуємося таких принципів:

  • створювати нові продукти і послуги, що забезпечують найвищу ступінь задоволеності клієнтів;
  • утримувати і нарощувати позиції в бізнесі;
  • робити частиною кожної справи досягнення загальних партнерських цілей і благополуччя;
  • виконувати свою місію і завдання;
  • створювати безпечний продукт;
  • дотримуватися девізу компанії – Step to the future!

 

Электронная книга AirBook Pro 8S производитель
За час свого існування ми домоглися того, що тішимо наших клієнтів якісною продукцією і вносимо свій вклад в розвиток технологій.
 
 
А все почалося з того, що 1 грудня 2010 року ми вирішили хоч трохи поліпшити життя людей. Свого часу ми стикалися з неякісною продукцією, з продукцією, що не виправдовувала наші очікування.
 
 
Ми так само, як і всі, витрачали свій час і гроші на пошуки чогось вартого. І ось прийшли до того, що вирішили створити власну портативну техніку, засновану на сумлінності і любові.

Наші товари

 

 

Сьогодні компанія AIRON – це популярний український виробник якісної портативної електроніки. Ми дбаємо про те, щоб кожна книжка, камера, навушники або аксесуар, який потрапляє в руки до клієнта, був перевірений і протестований. Постійним контролем якості ми забезпечуємо безпеку і ефективність пристроїв для покупця.