Огляд бездротових навушників для спорту AirTune Sport

блог AIRON
Бездротові навушники для спорту, бігу або фітнесу згодом стають серйозною потребою для будь-яких тренувань в залі або на вулиці. Музика дозволяє налаштувати себе на відповідний темп і повністю зосередитися на вправах.
 
Природно, не хочеться, щоб впав телефон або випавший через зачеплені дроти навушник перервали хід тренування і звели нанівець весь спортивний настрій.
 
З Bluetooth-навушниками для спорту, бігу або фітнесу подібне ніколи не станеться. Телефон може перебувати хоч на іншому кінці залу, навушники не випадають, а провід ніколи не буде зачеплений, адже його просто немає!
 
Всі ці класичні зручності бездротових навушників для спорту доступні власникам AirTune Sport від компанії AIRON, але це далеко не всі особливості даної моделі.

 

беспроводные наушники для спорта AirTune Sport, фото

 

AIRTUNE SPORT – БЕЗДРОТОВІ НАВУШНИКИ ДЛЯ БІГУ І ТРЕНУВАНЬ

 
У комплектацію AirTune Sport входить два роздільних навушника, чохол на блискавці, провід з двома роз’ємами micro USB, три пари силіконових вкладишів і документація.
 
Головна особливість навушників помітна з першого погляду – силіконові завушини для додаткової надійності кріплення. Вони виконані з високоякісного силікону і досить еластичні, щоб підходити під будь-яку форму вуха, при цьому, його не натираючи і не викликаючи нав’язливого почуття дискомфорту.
 
Завушини забезпечують максимально надійне кріплення навушників під час занять спортом. Також можна забути про страх втратити або пошкодити навушник при випаданні – силіконова дуга зведе вірогідність подібного до нуля.
 
Корпус навушників зроблений з якісного чорного пластика. Збірка відрізняється надійним захистом від попадання вологи (IPx5), що є звичайною справою під час бігу або тренувань. Зауважте, що навушники захищені саме від вологи, але не призначені для плавання під водою!
 
 
Незважаючи на наявність силіконових завушини, самі навушники AirTune Sport відмінно сидять у вухах і не прагнуть випасти навіть при інтенсивних навантаженнях. Власники великих або маленьких вушних раковин можуть скористатися додатковими амбушурами і індивідуально налаштувати розміри під себе.
 
Крім завушини, на корпусі обох навушників знаходяться кнопки управління гучністю і відтворенням, також присутня кнопка відповіді на дзвінок. Кнопки добре відчутні, а тому дозволять не відволікатися від тренувань і не змусять йти через весь зал до телефону для відповіді на раптовий дзвінок.
 
Кожен з навушників автономний і може працювати незалежно від іншого до 4 годин на одному заряді. Цього часу вистачить на марафон або тривале тренування + дорогу в спортзал і назад. Зарядка також відбувається окремо за допомогою розгалуженого дроту micro USB і займає всього півтори години.
 

ЯКІСТЬ ЗВУКУ І МІКРОФОНА

 
Модель бездротових навушників для спорту AirTune Sport має частотний діапазон 20-20000 Гц, що не може не радувати фанатів хіп-хопу, репу і електронної музики. Низькі частоти і об’ємні баси звучать просто ідеально. Правильний плейлист дозволить вам отримувати ще більше задоволення від занять спортом і не дозволить зовнішнім звукам відвернути увагу від бігу або вправ.
 
Середні і високі частоти не виражені так якісно, ​​як низькі, але все одно звучать досить добре – їх звучання точно не можна назвати плоским. Якість з’єднання також не викликає нарікань – Bluetooth 5.0 дозволяє швидко з’єднатися з телефоном і не допускає перебоїв або перешкод при передачі сигналу.
 
Конструкція навушників передбачає комфортне спілкування при вхідному або вихідному дзвінку. Голос співрозмовника чутно не гірше музики, а система шумозаглушення мікрофона відсікає зайві звуки і не дає приводів запідозрити, що ви спілкувалися не через телефон.

КРАЩІ НАВУШНИКИ ДЛЯ ТРЕНУВАНЬ?

 
AirTune Sport від компанії AIRON – це бездротові TWS-навушники для спорту, в яких немає нічого зайвого. Дана модель розроблялася для тих, хто хоче максимально комфортного прослуховування музики під час занять фітнесом, йогою та іншими видами спорту.
 
За свою ціну AirTune Sport розкриває ряд незаперечних переваг:
 
  • Ергономічний дизайн в чорному кольорі
  • Надійні і комфортні для вух амбюшури і завушини
  • Кнопки відтворення та відповіді на дзвінок на обох навушниках
  • Висока якість матеріалів і збірки
  • Низькі частоти і об’ємний звук при прослуховуванні музики
  • Хороший мікрофон, через який вас дійсно чутно
  • Достатній обсяг заряду для тривалих тренувань
 
Ця модель також не позбавлена ​​і недоліків:
 
  • Фанати року і металу відчують недостатню глибину високих частот
  • При постійному використанні навушників 4 годин заряду може виявитися недостатньо
 
Не знаєте, які бездротові навушники вибрати для бігу чи іншого виду спорту? AirTune Sport повністю себе виправдовують вже під час першого тренування і точно не змусять вас пошкодувати про покупку!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *