FAQ: все, що ви питали про навушники AirTune Freedom

блог AIRON
Навушники AirTune Freedom від компанії Airon здаються справжнім дивом і викликають безліч питань. Якщо ви теж шукаєте інформацію про цю модель і хочете дізнатися абсолютно все перед покупкою – ця стаття дасть вам всі відповіді.
 

1. Як підключити бездротові навушники до телефону або комп’ютера?

Дуже просто! Досить увімкнути Bluetooth на вашому телефоні/комп’ютері, здійснити пошук пристроїв, знайти навушники AirTune Freedom і почати сполучення. Після першого з’єднання ваші девайси “познайомляться” і будуть завжди підключатися автоматично за умови ввімкненого Bluetooth.
 
Врахуйте, якщо ви підключаєте навушники до ПК, це вийде лише при наявності підключеного через USB або вбудованого Bluetooth модуля. Також стежте за актуальністю драйверів вашого комп’ютера, це гарантує якісний і стабільний сигнал.

 

как подключить беспроводные наушники, фото

2. Як включити навушники AirTune Freedom?

Наші навушники включаються автоматично при вилученні з кейса. Які в цьому переваги? Ніяких зайвих кнопок на корпусі, немає страху забути вимкнути навушники і втратити цінний заряд, миттєве підключення по Bluetooth ще до того, як ви помістите навушник у вухо.
 
Така незначна, на перший погляд, функція заощадить ваш час і зробить користування навушниками ще більш комфортним.
 

3. Як перемикати пісні або приймати дзвінок без телефону?

Саме для цього на корпусі навушників розташовані кнопки. Зміна гучності, відповідь на дзвінок і його завершення, пауза і включення треку – все це можна робити не торкаючись до телефону.
 
Зауважимо, що деякі навушники при натисканні кнопок неприємно вдавлюються в вухо, але тільки не AirTune Freedom. Продумане розташування кнопок на цій моделі дозволяє натискати кнопки без будь-яких неприємних відчуттів.
как включить беспроводные наушники, фото

4. Чим Bluetooth 5.0 відрізняється від попередніх версій?

Не секрет, що всі переваги бездротових навушників безпосередньо залежать від Bluetooth технології. AirTune Freedom оснащені останньою версією 5.0, а це менше споживання заряду, велика дальність сигналу і покращена швидкість передачі даних.
 
Шукаєте заміну своїм бездротовим навушникам із Bluetooth 4.2? Вам вистачить одного дня з AirTune Freedom, щоб зрозуміти, наскільки комфортним може бути використання бездротових технологій.
 
 

5. Як заряджати Bluetooth навушники?

Чи не знайшли в комплектації AirTune Freedom зарядного пристрою? Все вірно, ваші навушники заряджаються від кейса, який є як місцем зберігання, так і джерелом живлення.
 
Просто помістіть навушники всередину кейса і через півтори години вони будуть повністю готові до роботи. Кейс містить 5 повних зарядів навушників, тому вам не доведеться весь час шукати розетку.

6. Скільки тримають заряд бездротові навушники?

AirTune Freedom від Airon можуть впевнено протриматися 4 години при стандартному використанні і 3 години при телефонній розмові. Цього часу вам недостатньо?
 
Врахуйте, що перебуваючи в кейсі навушники весь час заряджаються, а тому якщо ви хоча б раз в 3-4 години не користуєтеся навушниками, їх загальний час роботи збільшується до 20 годин!
 

7. У чому зберігати бездротові навушники? Доведеться весь час ходити з чохлом?

 
Так, навушники AirTune Freedom та їх кейс просто створені одне для одного. Але не варто переживати про “громіздкий чохол”. Він настільки легкий і мініатюрний, що поміститься навіть в кишеню джинсів або найменшу сумочку.
 
Не радимо вам зберігати навушники поза кейсом, адже так вони позбавляються надійного захисту від пилу, пошкоджень і їх банально простіше втратити. До того ж, кейс завжди підтримує високий рівень заряду навушників, що робить його ще більш незамінним аксесуаром.
 
 

8. Чи вистачить 10 метрів для комфортного використання навушників?

Дивлячись для яких цілей ви збираєтеся використовувати навушники. Для носіння в кишені, використання в офісі або в спортзалі цієї відстані цілком вистачає. Не забувайте, що 10 метрів – це приблизно 3-4 поверхи або 13 широких кроків.
 
Технологія Bluetooth 5.0 робить сигнал навушників максимально стабільним, а тому навіть якщо між вами і телефоном знаходяться стіни або інші перешкоди – це нітрохи не завадить вам слухати музику або спілкуватися по телефону.
беспроводные наушники airon, фото

9. Чи можна комфортно спілкуватися через мікрофон бездротових навушників?

Складно повірити, що співрозмовник може нас добре чути, якщо ми не говоримо прямо в мікрофон, адже так? Не бійтеся, вам не доведеться використовувати один навушник як динамік, а другий як мікрофон – сучасні технології подбали про вас.
 
Мікрофон навушників AirTune Freedom від Airon оснащений активним шумозаглушенням і високою чутливістю. У двох словах це означає, що співрозмовник буде чути вас чітко і голосно, а зовнішні шуми ніяк не завадять вашій розмові.
 

10. Де можна купити AirTune Freedom?

Цю модель навушників можна купити в кілька кліків у нас на сайті. Також AirTune Freedom від Airon можна знайти на сайтах наших партнерів – Rozetka, Цитрус, АЛЛО, Comfy, Фокстрот, Ельдорадо і інших.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *