Чому електронна книга ідеально підходить для осінніх вечорів?

блог AIRON

Прохолодними осінніми вечорами не хочеться виходити на вулицю, не хочеться витрачати сили на шопінг чи похід до кафе. Цей дощовий сезон просто створений для того, щоб якнайшвидше прийти додому, заварити теплий чай і …

Подивитися серіал? Почитати книгу? Послухати музику? Ми пропонуємо не вибирати між смартфоном, ноутбуком або книгою – все це вам замінить універсальний AirBook Pro 8S.

чем заняться осенью, фото

 

1. Комфортне читання

Осінь дає про себе знати не тільки похолоданням і дощами, а й раннім заходом сонця. Ось ви ввечері сіли з книгою біля вікна, а вже через пару хвилин вам потрібно йти за лампою.

Електронна книга з підсвічуванням экрану – справжній порятунок! Більше немає потреби виповзати з під теплої ковдри щоб увімкнути світло. AirBook Pro 8S має цілих 24 режими підсвічування, які роблять читання комфортним навіть найтемнішим осіннім вечором.

идеи чем заняться осенью, фото

 

2. Аудіокниги і музика

Восени рекомендують читати літературу, атмосфера якої співпадає з прохолодою і меланхолією, що панують за вікном. Такий підхід занурює вас з головою в читання, змішує реальний світ зі світом книги.

Хочете ще більшого занурення? Спробуйте знайти відповідну літературу в аудіоформаті або скористайтеся вбудованим аудіо-режимом на AirBook Pro 8S. Погляд у вікно, приємний голос оповідача – ніщо не зможе перешкодити зануренню в атмосферу книги і змішуванню реального і уявного світів воєдино.

Окрім аудіокниг, зануритися в меланхолію осені допоможе правильно підібраний плейлист. Улюблені пісні можна включити як фон для читання або просто вдягти навушники і зануритися в свої думки.

 

чем заняться в выходные осенью, фото

 

3. YouTube і подкасти

Осінь для багатьох це ще й сезон навчання, а тому крім музики потрібно слухати освітні подкасти. Зараз багато які з них супроводжуються відеорядом на YouTube, що є ще одним плюсом використання смарт-рідера AirBook Pro 8S.

Хоч ця електронна книга має Е-ink екран, спеціальний режим відтворення і ОС Android дозволить не тільки слухати, а й дивитися. Встановіть додаток, наприклад YouTube, знайдіть потрібне відео і дивіться його прямо як на планшеті.

Єдиною відмінністю буде чорно-біла картинка, але це скоріше цікава особливість, ніж недолік.

 

список чем заняться осенью, фото

 

4. Таблиці та документи

Настільки зайняті, що навіть осінній вечір для вас це робочий вечір? Завдяки функціоналу планшета і ОС Android електронна книга AirBook Pro 8S суттєво допоможе в перегляді таблиць, графіків і документів.

Деякі стверджують, що після перегляду робочих файлів на Е-ink екрані вони не можуть повернуться до звичайних – картинка електронної книги ніби переносить всі документи на папір. В цьому і є особливість Е-ink.

Поки одні шукають планшет для роботи, ви можете обійти всіх і придбати унікальну електронну книгу. Вона буде актуальна як в офісі, так і вдома – все необхідне зібрано в одному гаджеті розміром з книжкову сторінку. Хіба це не дивовижно?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *