Кожен успішний бізнес побудований на людях, які люблять свою роботу і готові об’єднатися заради успіхів компанії. У цій статті ми розповімо саме про цю складову AIRON – згуртований колектив, який можна сміливо назвати сім’єю.

Планування і продуктивність

 

Офіс AIRON налічує не більше 20 співробітників – це те саме ядро ​​колективу, від якого залежить значна частина успіху всього бізнесу. Створення нових продуктів, маркетинг, продажі – офісна команда зосереджена на стратегічних завданнях, в той час як більшість інших робіт здійснюється на аутсорсі.
 
Незважаючи на зростаюче число віддалених виконавців, ми підтримуємо зв’язок з кожним аж до виконання всіх поставлених завдань. Якісна комунікація і планування – ось запорука успішного аутсорсу.
 
До планування команда AIRON відноситься особливо ретельно. Кожен день, тиждень, місяць і навіть рік у нас прагне бути розписаний до дрібниць. Це допомагає прогнозувати події і вчасно переглядати головні пріоритети.
 
Для оцінки власної продуктивності ми складаємо список критично важливих цілей (КВЦ). Їх виконання призведе до максимально швидких і ефективних результатів, тому вони і є пріоритетом №1.
команда airon, фото
команда airon, фото
команда airon, фото
команда airon, фото

Офісні традиції і тімбілдінг

Коли колектив AIRON чітко розуміє цілі і терміни виконання завдань, залишається приступити до дії. Саме тут велику роль грає запас сил і командний дух, без яких про працездатність не може бути й мови.
 
Нелегкий ранок понеділка не стане перешкодою виконанню КВЦ, якщо він починається з колективної зарядки під музику. Саме так кожен день о 09:00 офіс AIRON позбавляється від залишків сну і втоми.
 
Також у нас є традиція починати робочий тиждень з вітамінного дня. Понеділок може приносити позитивні емоції, якщо офіс наповнений смачними і соковитими фруктами!
 
Кожен робочий місяць також закінчується на позитивній ноті – проводиться розіграш квитків у кіно. Також за результатами голосування визначаться кращий співробітник, якого нагороджують гідною мотивацією.
 
Крім роботи і активностей в офісі, наша команда часто вибирається на корпоративи під відкритим небом, грає в ігри, бере участь в квестах або просто йде в кіно.
 
Подібні активності і приємні бонуси допомагають згуртуватися і проявити сильні сторони кожного із співробітників. Група з відокремлених і знайомих лише по офісній рутині колег перетворюється в непереможну команду досвідчених і талановитих людей. Саме ці особи і створюють майбутнє нашої компанії AIRON!

НАШІ ЦІЛІ