Чому Airbook Pro 8S – ідеальний пристрій для щоденного використання?

блог AIRON

 

Як часто ви читаєте книги? Якщо кожен день – ви вже знаєте чому варто користуватися Airbook Pro 8S щодня, адже це неймовірно зручна електронна книга.

Але якщо ви читаєте книги раз в кілька днів, тижнів або тільки під час відпустки. Чи є сенс купувати один з найкращих рідерів заради рідкісних задоволень? 

Ми знайшли відповідь на це питання і хочемо довести, що Airbook Pro 8S володіє достатнім функціоналом на кожен день.

электронные книги airbook, фото

 

1. Слухайте музику і подкасти

Завдяки ОС Android ви можете завантажити пару улюблених альбомів, встановити Soundcloud або YouTube Music і слухати свою улюблену музику. Чи зайдіть в Play Market і завантажте Google Подкасти з тисячами цікавих тем.

Аудіоконтент сприймається легше, адже хороші навушники здатні відсікти всі зовнішні звуки, що так часто відволікають нас від класичного читання. Якщо ж ви любите читати під саундтрек або тиху мелодію, то Airbook Pro 8S стане для вас справжньою знахідкою.

Чому замість електронної книги не скористатися смартфоном? Варіантів кілька:

  • Заряд батареї телефону – цінний ресурс. Заощаджуйте його і скористайтеся смарт-рідером в якості програвача. Особливо актуально для подорожей.
  • Зайнятих і просто товариських людей вічно атакують десятки повідомлень. Щоб звук месенджерів не переривав музику або подкаст – вимкніть зв’язок або увімкніть музику на Airbook Pro 8S.

 

2. Використовуйте книгу на роботі

Планшети вже давно знайшли своє місце в різних сферах зайнятості завдяки компактності і зручному для показу інформації екрану. Смарт-рідер в цьому плані нічим не поступається технологічному конкуренту та навіть має істотну перевагу – електронне чорнило E-ink.

Їх головною особливістю є схожість із звичайним надрукованим текстом на аркуші паперу. Саме тому багатьом так легко перейти з паперових книг на електронні.

Повернемося до роботи і згадаємо, як часто ми показуємо колегам інформацію, носимо щось на затвердження колегам і презентуємо проєкти. Зазвичай ми користуємося смартфоном або надсилаємо скріншоти та файли на інший комп’ютер.

Замість цього, спробуйте надіслати документ, навіть з зображенням, на Airbook Pro 8S і покажіть його колегам. Візуально це буде походити на роздруківку, яку можна редагувати, гортати і навіть доповнювати. Зручно, функціонально і оригінально!

Особливо рекомендуємо скористатися електронною книгою при роботі з іноземними текстами і документами. Функціонал смарт-рідера дозволить здійснювати якісний переклад і відтворювати вголос невідомі вам слова. Вчитися ніколи не пізно.

airbook pro 8S, фото

 

3. Згадайте про дітей

Електронна книга зазвичай викликає у дітей нудьгу, але це точно не про Airbook Pro 8S. Операційна система Android відкриває для вас і ваших дітей весь Play Market, а це десятки тисяч додатків, ігор і книг.

Дозвольте дитині завантажити електронні версії підручників і користуватися смарт-рідером на уроках і вдома під час виконання домашніх завдань. Після цього вона може почитати улюблені книги, подивитися комікси чи навіть пограти в ігри на все тому ж девайсі. 


Airbook Pro 8S стане відмінним компромісом у виборі між корисним і веселим пристроєм для ваших дітей. Можливо, саме розумна електронна книга зможе прищепити їм любов до читання, адже сучасні діти набагато більш схильні до смартфону, ніж до друкованої книги.

 

4. Книга в ліжко

Кращий час для читання книги – це час перед сном. Всі завдання вирішені, тіло розслаблене і нічого не відволікає від цікавого роману. Чи відволікає?

Якщо ви читаєте книгу на смартфоні, то спокуса зайти в соцмережі або подивитися відео на YouTube буде занадто велика. Читання перетвориться з розслабляючого відпочинку у виснажливе випробування сили волі.

Паперовий варіант книги для вечірнього читання підходить не кожному, адже для цього потрібне освітлення. Зайве світло прожене сон, а недолік світла зіпсує зір і втомить очі. Ідеальний варіант – електронна книга Airbook Pro 8S з підсвіткою.

Додатково налаштувавши тепле світло екрану, ви отримаєте необхідне освітлення і створите сприятливі умови для своїх очей. У підсумку ви отримаєте міцний сон, здорові очі і корисне вечірнє проведення часу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *