Про компанію

AIRON Company спеціалізується на випуску портативної електроніки та аксесуарів для планшетних комп'ютерів і електронних книг. 

Компанія також вироляє безпечні електронні пристрої для читання, які за своїми функціональними якостями не поступаються планшетам.

Місія компанії - створення доступної безпечної портативної техніки для сучасних, активних людей силами креативного персоналу.

Цінності компанії - AIRON керується дуже простою бізнес-філософією: використовувати таланти персоналу і технології для створення найкращих товарів для користі суспільства:

- Створювати нові продукти та послуги, що забезпечують найвищу ступінь задоволеності споживачів.

- Утримувати позиції в бізнесі.

- Внесок у справу досягнення спільних партнерських цілей і благополуччя.

- Виконання своєї місії.

- Девіз компаніі - Крок у майбутнє!

- Створюємо безпечний продукт

Завдяки інноваційним технологіям, креативному колективу і відповідального підходу до бізнесу компанія AIRON виробляє тільки безпечні електронні книги і годинникофони, які на максимальному рівні забезпечують повноцінний комфорт для свого володаря. Ергономічність і сучасна модифікація гаджетів дозволять використовувати їх під час активного відпочинку, поїздки, на природі, там, де Вам це зручно.Аксесуари


AIRON спеціалізується на випуску аксесуарів для електронних книг і планшетних комп'ютерів. Кожна обкладинка повністю відповідає моделі гаджета і володіє сучасними особливостями. Для виготовлення кожного чохла і обкладинки використовуються тільки високоякісні матеріали.

Ми одна з небагатьох успішних українських виробників електроніки і не будемо приховувати, що пишаємося цим. На сьогоднішній день ми домоглися того, що тішимо наших споживачів якісною продукцією і вносимо свій вклад в розвиток технологій.

А все почалося з того, що 1 грудня 2010 року ми вирішили хоч трохи покращити життя людей. Свого часу ми стикалися з неякісною продукцією, з продукцією, що не виправдовувала наші очікування.

Ми також як і всі втрачали свій час і гроші на пошуки чогось вартого. І ось прийшли до того, що вирішили створити власну портативну техніку, засновану на сумлінності і любові.

Історія і
досягнення

2010 Рік

- виходимо на ринок з електронними пристроями для читання ТМ AirBook;

2011 Рік

- презентували інноваційний мобільний телефон у формі наручного годинника - часофон ТМ AIRON;

2012 Рік

- додатково відкриваємо аксесуарну групу товарів до електронних книг та планшетів ТМ AIRON (обкладинки, чохли, зарядний пристрій, захисні плівки для планшетів).

2013 Рік

- вихід на ринок розумних годиників з можливістю синхронізації зі смартфонами на базі Android, iOS, Windows.

Сьогодні

На сьогоднішній день компанія може похвалитися 6 моделями сучасних електронних книг, лінійкою екшн-камер, більше 30 видів чохлів та обкладинок для планшетів та електронних книг.

Партнерство

Компанія AIRON, бренд який розвивається  в області портативної електроніки, входить в нову еру розробки безпечних і доступних технологій. Ми розуміємо всю важливість і відповідальність цього рішення. Тому для досягнення поставлених цілей нам потрібні першокласні і надійні партнери.

Якщо Ви хочете стати партнером компанії AIRON напишіть нам на пошту або зателефонуйте нам. Партнером AIRON може стати будь-яка компанія, яка спеціалізується в галузі продажів мобільних телефонів та інформаційних технологій. Що ми пропонуємо нашим партнерам?

- Доступні ціни
- Бонусні і мотиваційні програми
- Спільні маркетингові активності
- Офіційна гарантія від виробника (12 місяців) і сервісне обслуговування
- Додаткові умови по доставці для закордонних партнерів 

Карта маршруту — як дістатись ?

наші контакти

Телефон: 0 800 33 15 16
E-mail: support@airon.com.ua
Skype: airon.sam

У питаннях
маркетинга і реклами 
press@airon.ua

 

У питаннях закупівель 
s1@airon.com.ua

Київ, Україна,
вул. Старокиївска, 10-І БЦ «Базис», вхід з вул. Шолуденко

напишіть нам