• Тримач телефону 360° AirFace для TikTok, Instagram, Facebook, Zoom White


  Є в наявності
  • 1399₴.

  • Самовивіз

   вул. Межигірська 87а

  • Нова Пошта

   Доставка протягом 1-3 днів

  • Кур'єром

   м. Київ


  • Артикул 6126755803218
  • Модель: AirFace White

 • 0 відгуків
 • Написати відгук


 • Розумний тримач для блогерів з датчиком руху, стабілізатором для селфі 360° для зйомки осіб і рухомих об’єктів. Може використовуватися як підставка для селфі зі смартфонами з автоматичним відстеженням, фотозйомка Vlog Video.

  Любите робити багато фото або знімати креативні відео?
  Ви блогер і багато часу приділяєте створенню креативного контенту? Або поруч немає помічника, який допоможе тримати штатив і натиснути на спуск?

  Тоді цей продукт для Вас! Він спростить зйомку і заощадить час.
  Розумний тримач для пристрою автоматично відслідковує обличчя і об’єкти в русі, коли ви знімаєте відео або ведете пряму трансляцію. Розумний гаджет з поворотом на 360° допоможе створити професійний відео-контент не звертаючись за допомогою до оператора. Це ідеальний помічник для створення своїх влогів, стрімів і іншого відео / фото контенту.
  Розумний тримач для телефона зможе розпізнати обличчя, обертається на 360° і автоматично розпізнає як людей, так і домашніх тварин. Коли ви рухаєтеся, розумний тримач для зйомки буде повертати ваш мобільний телефон до того місця, куди ви хочете піти, встановить позицію при зупинці і зробить знімки автоматично в фіксований час 3 секунди. Розумна підставка для смартфона відмінно підходить для зйомки лекцій, спортивних заходів, презентацій. Смарт тримач для телефона AirFace з легкістю зробить групові фотографії, записи відео для Tik Tok, Instagram, Facebook Live, Vlogging.
  Девайс може відстежувати і знімати об’єкти в реальному часі, стежити за переміщенням об’єктів, наприклад, коли собака рухається, мобільний телефон також слідує за собакою, і потім автоматично знімає.

  Перевага швидкого підключення по Bluetooth і використання з різними смартфонами на IOS або Android. Сумісність з iPhone iOS10.0 або новішим, і Android 8.1 або новішим.
  Спочатку завантажте програмне забезпечення APAI GENIE на свій мобільний телефон, без реєстрації, відкрийте APAI GENIE, потім включіть кнопку живлення і утримуйте її протягом 5 секунд, червоний індикатор позначить, що розумний тримач AirFace включений. Увімкніть Bluetooth на вашому мобільному телефоні, а потім підключіться автоматично. Ви можете почати легко без складних навчальних програм.

  Дотримуйтеся цих рекомендацій для використання:
  1. Тримач для телефону з функцією відстеження об’єктів 360° повинен використовуватися разом зі смартфоном.
  2. Рекомендується використовувати одну сцену для кращого ефекту відстеження.
  3. Не рухайте особу / об’єкт занадто швидко.
  4. Поточна область відстеження – це видимий квадрат огляду смартфона.

  Основні
  Джерело живлення 3 батарейки (Батарейки в комплект не входять)
  Зв'язок Bluetooth
  Підтримка телефону 56-100 мм
  Система підтримки iOS 10.0 і вище; Andriod 8.1 і вище
  Сумісність Смартфони
  Управління За допомогою програми на смартфоні Apai Genie

  Написати відгук

  Captcha

  Тримач телефону 360° AirFace для TikTok, Instagram, Facebook, Zoom White