• Підтримка

  Компанія AIRON приділяє велику увагу сервісному обслуговуванню. Кожен володар продукції від українського бренду отримує повний комплекс послуг відразу ж після покупки нашого продукту.
   
  У роботі з нашими споживачами ми робимо акцент, перш за все, на якість обслуговування і швидкість виконання сервісних робіт.
   
  Для того, щоб власники техніки AIRON відчували себе дійсно в світі майбутнього сервісу, ми впровадили в Україні широку мережу сервісних центрів, яка охоплює всі основні міста нашої країни.
   
  Кожен користувач після покупки продукції ТМ AIRON і ТМ AirBook може скористатися пакетом сервісних послуг терміном на 12 місяців.
   
  Сервісний пакет включає в себе
   
  1. Безкоштовна заміна екрану протягом усього гарантійного терміну дії в разі його виробничого браку. (Заміна проводиться тільки в представництві компанії).
   
  2. Загальна гарантія на всю продукцію становить 12 місяців з дня покупки, але не довше, ніж 36 місяців з дня виробництва. (Проводиться тільки в представництві компанії)
   
  3. Ремонт здійснюється протягом 14 робочих днів, з моменту отримання виробу представником компанії, до закінчення терміну гарантійного обслуговування.
   
  4. Доступна ціна за сервісний ремонт.
   
  Адреси пунктів прийому сервісних центрів
   
  Київ
   
  0800 331 516
   
  Відправка Новою Поштою:
   
  Реквізити для відправки Новою поштою:

  ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “АІРОН КОМПАНІ”
  Представник компанії
  м. Київ, Відділення №278 (вулиця Костянтинівська, 71)
  тел.: +380930651624
   
  E-mail: support@airon.com.ua Skype: airon_support2