• Підтримка

  Компанія AIRON приділяє велику увагу сервісному обслуговуванню. Кожен володар продукції від українського бренду отримує повний комплекс послуг відразу ж після покупки нашого продукту.
   
  У роботі з нашими споживачами ми робимо акцент, перш за все, на якість обслуговування і швидкість виконання сервісних робіт.
   
  Для того, щоб власники техніки AIRON відчували себе дійсно в світі майбутнього сервісу, ми впровадили в Україні широку мережу сервісних центрів, яка охоплює всі основні міста нашої країни.
   
  Кожен користувач після покупки продукції ТМ AIRON і ТМ AirBook може скористатися пакетом сервісних послуг терміном на 12 місяців.
   
  Сервісний пакет включає в себе
   
  1. Безкоштовна заміна екрану протягом усього гарантійного терміну дії в разі його виробничого браку. (Заміна проводиться тільки в представництві компанії).
   
  2. Загальна гарантія на всю продукцію становить 12 місяців з дня покупки, але не довше, ніж 36 місяців з дня виробництва. (Проводиться тільки в представництві компанії)
   
  3. Ремонт здійснюється протягом 14 робочих днів, з моменту отримання виробу представником компанії, до закінчення терміну гарантійного обслуговування.
   
  4. Доступна ціна за сервісний ремонт.
   
  Адреси пунктів прийому сервісних центрів
   
  Київ
   
  0800 331 516
   
  Відправка Новою Поштою
   
  Реквізити для відправки Новою поштою:
  ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХСТОР" 
  Код ЄДРПОУ: 42679152 
  Контактна особа: Представник Компанії
  м. Київ, Відділення №278 
  тел.: +380631720957 (номер використовується виключно для відправки, консультація за номером не здійснюється)

   
  E-mail: support@airon.com.ua Skype: airon_support2