• Очищувач повітря AIRON Plazmabox


  Є в наявності
  • 4999₴.

  • Самовивіз

   вул. Межигірська 87а

  • Нова Пошта

   Доставка протягом 1-3 днів

  • Кур'єром

   м. Київ


  • Артикул 4822352781041
  • Модель: Plazmabox

 • 0 відгуків
 • Написати відгук


 • Ваш персональний захист від вірусів і бактерій – це компактний, але потужний стерилізатор плазми повітря AIRON Plazmabox.
  Як працює плазмабокс?
  Потік «брудного» повітря, проходячи через плазмовий розряд, іонізується. Результатом іонізації повітря є утворення озону, а також ізотопів великого числа атомів, з яких складаються бактерії.
  У процесі впливу частинок плазми на бактерії і білкові структури вірусу, відбувається руйнування мембранної оболонки всіх бактерій (в тому числі – хвороботворних), а також інактивація всіх штамів вірусів.
  Інактивація – це не знищення вірусу взагалі, це зміна його хімічного і генетичного складу. Тобто, вірус стає легкою мішенню для імунної системи людини.
  Є ще другий ступінь очищення за принципом холодного каталізу. За його допомогою усуваються різні бензоли, формальдегіди, а також запах меблів, пилку та інше.  Чим стерилізатор AIRON Plazmabox відрізняється від інших очищувачів?
  1. Озонування (іонізатори)
  Озон шкідливий для здоров’я і такі пристрої не повинні працювати в присутності людини. У нашому пристрої вміст озону в 5 разів менший гранично допустимої норми.
  2. Ультрафіолет (УФ-лампи і рециркуляри)
  Ультрафіолет вбиває віруси і бактерії тільки там, куди потрапляє випромінювання. При цьому ряд мікробів після впливу променів відновлюється. УФ не усуває грибки, цвіль і неприємні запахи і не може працювати в присутності людини.
  3. НЕРА-фільтр
  Фільтри уловлюють великі частки і механічним способом збирають в собі мікроорганізми, накопичуючи їх, створюючи небезпечне для здоров’я мікросередовище. Також розмір вірусів занадто малий, щоб затримуватися в фільтрах.


  Холодна плазма
  Технологія холодної плазми є найефективнішою і передовою в світі. Подібний агрегатний стан не може існувати природним чином, але завдяки науковим розробкам сьогодні ми змогли отримати її штучним шляхом і використовувати для максимального очищення повітря.
  Пристрій бореться з вірусами, бактеріями, грибками, шкідливими і отруйними речовинами, такими як формальдегіди, бензоли, алергени і неприємні запахи.   Технологія низькотемпературної плазми ефективно змінює структуру повітряного потоку, вбиваючи бактерії і віруси в повітрі і на поверхнях.
  Два режими роботи
  – для транспортних засобів і невеликих просторів – зелений індикатор свідчить про економічну, але тривалу роботу в просторі до 3 м3.
  – для приміщень – червоний індикатор свідчить про більш потужний режим в просторі до 30 м3.
  Портативний пристрій можна використовувати вдома, в офісі, в подорожах. Куди б ви не збиралися, можете взяти Plazmabox з собою і бути впевненим в чистоті повітря в купе, в літаку, на зустрічі з колегами.
  Очищувач повітря AIRON Plazmabox – це ефективний захист для вас і ваших близьких від бактерій та вірусів.

  Основні
  Основні функції Охолодження
  Очищення Від формальдегіду, проти алергенів, проти вірусів і бактерій, проти пилу, проти пилку, проти тютюнового диму, проти кальянного диму
  Рекомендована площа обслуговування, м2 3-30 м3
  Тип Очищувачі повітря
  Тип фільтру Плазмовий

  Написати відгук

  Captcha

  Очищувач повітря AIRON Plazmabox