• Blogs
  ТОП-5 книг для гарного настрою

  В умовах карантину легко піддатися паніці, забити голову негативними думками і кожні 5 хвилин оновлювати стрічку з десятками похмурих новин. Але хіба обов’язково піддавати себе такому стресу?

  Відкрийте вікна, впустіть промені весняного сонця, дістаньте електронну книгу і оберіть з нашого списку літератури те, що точно підніме ваш настрій.

  Blogs
  Як налаштувати екшн-камеру AIRON ProCam 8: ТОП-5 способів

  Швидше за все, ви навіть не замислювалися про те, що екшн-камеру можна, або навіть потрібно, налаштовувати перед зйомкою. Більшість користувачів просто вмикають запис, а потім з розчаруванням дивляться відзняті кадри. Нестабільна, несфокусована картинка з шумами і пікселями – знайомо? Тоді швидше заходите в меню вашої AIRON ProCam 8 і починайте налаштовувати екшн-камеру.

  Blogs
  ТОП-3 найпопуляріших кріплення для екшн-камери

  Кожен користувач екшн-камери рано чи пізно усвідомлює, що весь потенціал цього девайса можна розкрити тільки завдяки спеціальним кріпленням. Навіщо тримати камеру в руці, якщо можна її зафіксувати на стіні, велосипеді, автомобілі … та де завгодно!

  У нашому каталозі кріплень для екшн-камер ви можете знайти десятки найрізноманітніших аксесуарів для будь-яких цілей та ідей.
  Сьогодні ми хочемо розглянути найпопулярніші з них на прикладі камери AIRON ProCam 8.