• FAQ

  Що робити?


  Перш за все спробуйте завантажити книги у іншому форматі або з іншого ресурсу. Якщо це не допомогло або файлів у іншому форматі не існує, спробуйте завантажити інший додаток для читання з Google Play, наприклад, KOReader або CoolReader

  Що робити?


  Залиште книгу на зарядці на 2-3 години, після цього часу спробуйте увімкнути книгу. Якщо це не допомогло, необхідно перепрошити книгу: прошивку та інструкцію до прошивки ви зможете знайти у розділі Прошивки або зверніться до СЦ AIRON.

  Що робити?


  Перевірте ваш зарядний адаптер та кабель. Якщо вони справні, зверніться до СЦ AIRON.

  Що робити?


  Зверніться до СЦ AIRON.

  Що робити?


  Необхідно форматувати картку пам’яті у формат FAT32 через ПК/ноутбук. Якщо у Провіднику така опція відсутня, завантажте програму FAT32format.

  Що робити?


  Завантажте застосунок OKJ для iOS або YKJ для Android. Далі ввімкніть Wi-Fi камери довгим натисканням на кнопку М. У меню смартфона під’єднайтесь до камери та запустіть завантажений додаток.

  Відповідь:


  Так, камера може працювати напряму від зарядного адаптера або павербанка. Характеристики такого живлення не мають перевищувати 5V/1A.

  Що робити?


  Скиньте налаштування камери та/або вимкніть гіро+ стабілізацію.

  Що робити?


  Переконайтесь, що ви використовуєте фірмовий мікрофон для AIRON ProCam, інші мікрофони, на жаль, несумісні з нашою камерою.

  Що робити?


  Якість відео буде залежати від умов зйомки, наприклад, освітлення. Ви можете регулювати параметри ISO та замір експозиції для покращення кадру. Також встановіть різкість відео на Різко, розширення 4К та кодек H.265

  Що робити?


  Для Android та Android TV: - Завантажте додаток External Keyboard Helper - Перейдіть у пункт меню Клавіатури - Керувати клавіатурами - Активуйте External Keyboard Helper, також у меню Клавіатури - Поточна клавіатура оберіть External Keyboard Helper - Перейдіть у налаштування External Keyboard Helper - Оберіть базову розкладку клавіатури - Далі у меню розширені налаштування - перемикання мови, оберіть комбінацію клавіш для перемикання мов (обов'язково у полі scancode оберіть додаткову клавішу), поставте додаткову галочку на Shift та/або Alt, після цього оберіть 2 додаткові мови.

  Що робити?


  Комбінація клавіш для зміни мови буде залежати від типу операційної системи, наприклад в Windows це Win+пробіл.

  Відповідь:


  До 10 метрів без перешкод.

  Що робити?


  Спробуйте поставити навушники на зарядку на 2-3 години, якщо пристрій не ввімкнеться після цього часу, зверніться до СЦ AIRON.

  Що робити?


  Скиньте налаштування навушників довгим натиском клавіші на обох навушниках близько однієї хвилини. Далі помістіть їх у кейс та дістаньте знову, спробуйте підключитись до них.

  Що робити?


  При першому ввімкненні натисніть і тримайте кнопку 7-10 сек до появи червоно-синього мерехтіння.

  Що робити?


  Зверніться до СЦ AIRON.